TANATOS

RankingZawodnikPozycjaBramkaAsystaNiebieska KartkaCzerwona KartkaRozegrane meczeBramka Samobójcza
1Nowak DarekBramkarz8910230
2Gołasiewicz BartłomiejNapastnik501200210
3Lewicki KrzysztofPomocnik121300180
4Graczyk MarcinPomocnik162000160
5Kraśniewicz TomaszNapastnik321110161
6Szularz KrystianObrońca20800130
7Januszewski BartoszPomocnik162610110
8Gołebiewski SzymonNapastnik14100080
9Kowalski ArkadiuszPomocnik970060
10Gałecki DamianPomocnik001050
11Gałecki KamilPomocnik220050
12Brzozowski DamianObrońca240040
13Sawicki DamianNapastnik420040
14Puchalski PawełPomocnik210040
15Strzyga PawełPomocnik440030
16Kraśniewicz MaciejPomocnik110031
17Grzywacz RafałBramkarz000030
18Ciszek DamianObrońca100030
19Mikołajczyk DanielPomocnik120030
20Kendelewicz AdamObrońca000011
Leagues
MISTRZOSTWA TARGÓWKA, PLPH VITASPORT
Sezony
2017/2018, MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1141112106337334
214102287345332
31493281374430
41490569442527
51470766531321
61430113578-439
71430113486-529
814101343156-1133

PLPH VITASPORT 2017/18

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
114121186384837
214112181344735
314824101584326
4146175660-419
5144465762-516
6145184861-1316
7144194784-3713
814001435114-790