TANATOS

RankingZawodnikPozycjaBramkaAsystaNiebieska KartkaCzerwona KartkaRozegrane meczeBramka Samobójcza
1Nowak DarekBramkarz4710170
2Gołasiewicz BartłomiejNapastnik32800150
3Lewicki KrzysztofPomocnik121100140
4Kraśniewicz TomaszNapastnik311000130
5Graczyk MarcinPomocnik151300120
6Szularz KrystianObrońca1570090
7Gołebiewski SzymonNapastnik14100080
8Kowalski ArkadiuszPomocnik970060
9Januszewski BartoszPomocnik581050
10Brzozowski DamianObrońca240040
11Kraśniewicz MaciejPomocnik110031
12Puchalski PawełPomocnik110030
13Grzywacz RafałBramkarz000030
14Kendelewicz AdamObrońca000011
15Adamski DamianObrońca010010
16Banyc RafałObrońca320010
17Strzyga PawełPomocnik010010
18Banyc PawełPomocnik100010
19Ciszek DamianObrońca000010
Leagues
MISTRZOSTWA TARGÓWKA, PLPH VITASPORT
Sezony
2017/2018, MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1761053143919
2751147192816
3650151203115
4640241251612
57304352969
672051843-256
771061958-393
870072177-560

PLPH VITASPORT 2017/18

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
114121186384837
214112181344735
314824101584326
4146175660-419
5144465762-516
6145184861-1316
7144194784-3713
814001435114-790