TANATOS

RankingZawodnikPozycjaBramkaAsystaNiebieska KartkaCzerwona KartkaRozegrane meczeBramka Samobójcza
1Nowak DarekBramkarz4910200
2Gołasiewicz BartłomiejNapastnik431100180
3Lewicki KrzysztofPomocnik121300170
4Graczyk MarcinPomocnik161400140
5Kraśniewicz TomaszNapastnik311000140
6Szularz KrystianObrońca15700100
7Gołebiewski SzymonNapastnik14100080
8Januszewski BartoszPomocnik12131080
9Kowalski ArkadiuszPomocnik970060
10Brzozowski DamianObrońca240040
11Strzyga PawełPomocnik440030
12Kraśniewicz MaciejPomocnik110031
13Gałecki DamianPomocnik001030
14Gałecki KamilPomocnik010030
15Puchalski PawełPomocnik110030
16Grzywacz RafałBramkarz000030
17Sawicki DamianNapastnik320020
18Ciszek DamianObrońca000020
19Kendelewicz AdamObrońca000011
20Adamski DamianObrońca010010
Leagues
MISTRZOSTWA TARGÓWKA, PLPH VITASPORT
Sezony
2017/2018, MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
11190279285127
21282281344726
31282275344126
41170466442221
5105054537815
6113082962-339
7123093572-379
811001131130-990

PLPH VITASPORT 2017/18

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
114121186384837
214112181344735
314824101584326
4146175660-419
5144465762-516
6145184861-1316
7144194784-3713
814001435114-790