TANATOS

RangaZawodnikPozycjaBramkaAsystaNiebieska KartkaCzerwona KartkaRozegrane meczeBramka Samobójcza
1Nowak DarekBramkarz8910230
2Gołasiewicz BartłomiejNapastnik501200210
3Lewicki KrzysztofPomocnik121300180
4Graczyk MarcinPomocnik162000160
5Kraśniewicz TomaszNapastnik321110161
6Szularz KrystianObrońca20800130
7Januszewski BartoszPomocnik162610110
8Gołebiewski SzymonNapastnik14100080
9Kowalski ArkadiuszPomocnik970060
10Gałecki DamianPomocnik001050
11Gałecki KamilPomocnik220050
12Brzozowski DamianObrońca240040
13Sawicki DamianNapastnik420040
14Puchalski PawełPomocnik210040
15Kraśniewicz MaciejPomocnik110031
16Grzywacz RafałBramkarz000030
17Ciszek DamianObrońca100030
18Mikołajczyk DanielPomocnik120030
19Kendelewicz AdamObrońca000011
20Adamski DamianObrońca010010
Ligi
MISTRZOSTWA TARGÓWKA, PLPH VITASPORT
Sezony
2017/2018, MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019, PLPH TARGÓWEK 2019/20

PLPH TARGÓWEK 2019/20

PozycjaKlubNastępny MeczPWDLFAGDPts
1-10901106198727
2-1070379275221
3-1060458382018
4-105054344-115
5-1020832100-686
61010932122-903

MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
1141112106337334
214102287345332
31493281374430
41490569442527
51470766531321
61430113578-439
71430113486-529
814101343156-1133

PLPH VITASPORT 2017/18

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
114121186384837
214112181344735
314824101584326
4146175660-419
5144465762-516
6145184861-1316
7144194784-3713
814001435114-790

Wyniki

24 10 2020
7 - 1
Brak danych

TANATOS vs RESCUE TEAM

17 10 2020
25 - 1
Brak danych

TANATOS vs SASKERSI OLD BOYS

9 02 2020
8 - 1
Brak danych

TANATOS vs FUTSAL CLUB DECATHLON

9 02 2020
1 - 12
Brak danych

STRӦER vs TANATOS

12 01 2020
3 - 5
Brak danych

KOPACZE vs TANATOS

21 12 2019
4 - 22
Brak danych

FUTSAL CLUB DECATHLON vs TANATOS

8 12 2019
0 - 5
Brak danych

TANATOS vs STRӦER

30 11 2019
6 - 0
Brak danych

TANATOS vs KOPACZE

23 11 2019
2 - 4
Brak danych

RESCUE TEAM vs TANATOS

17 11 2019
1 - 17
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs TANATOS

13 04 2019
12 - 0
Brak danych

TANATOS vs AMERIKA

6 04 2019
12 - 2
Brak danych

TANATOS vs SASKERSI OLD BOYS

30 03 2019
3 - 3
Brak danych

KOPACZE vs TANATOS

16 03 2019
7 - 3
Brak danych

TANATOS vs WARSAW RANGERS

9 03 2019
0 - 3
Brak danych

DOŻYNKI GROCHÓW vs TANATOS

2 03 2019
4 - 3
Brak danych

WARSAW RANGERS vs TANATOS

23 02 2019
0 - 3
Brak danych

RESCUE TEAM vs TANATOS

16 02 2019
12 - 1
Brak danych

TANATOS vs MILANERSI

19 01 2019
4 - 14
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs TANATOS

19 01 2019
6 - 3
Brak danych

TANATOS vs RESCUE TEAM

12 01 2019
7 - 2
Brak danych

TANATOS vs KOPACZE

15 12 2018
4 - 9
Brak danych

AMERIKA vs TANATOS

8 12 2018
14 - 1
Brak danych

TANATOS vs DOŻYNKI GROCHÓW

1 12 2018
6 - 1
Brak danych

MILANERSI vs TANATOS

19 05 2018
5 - 0
Brak danych

TANATOS vs SASKERSI OLD BOYS

12 05 2018
5 - 6
Brak danych

TANATOS vs DOŻYNKI GROCHÓW

12 05 2018
5 - 5
Brak danych

RESCUE TEAM vs TANATOS

21 04 2018
3 - 2
Brak danych

KOPACZE vs TANATOS

14 04 2018
2 - 8
Brak danych

INPOST vs TANATOS

24 03 2018
8 - 13
Brak danych

TANATOS vs MILANERSI

10 03 2018
6 - 2
Brak danych

TANATOS v AMERIKA

17 02 2018
3 - 7
Brak danych

TANATOS v KOPACZE

10 02 2018
13 - 1
Brak danych

TANATOS v INPOST

3 02 2018
7 - 0
Brak danych

TANATOS v RESCUE TEAM

13 01 2018
6 - 10
Brak danych

DOŻYNKI GROCHÓW v TANATOS

16 12 2017
4 - 18
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS v TANATOS

2 12 2017
5 - 7
Brak danych

MILANERSI v TANATOS

18 11 2017
4 - 4
Brak danych

AMERIKA v TANATOS