SASKERSI OLD BOYS

Marzec 2019
P W Ś C P S N
     
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
RankingZawodnikPozycjaBramkaAsystaNiebieska KartkaCzerwona KartkaRozegrane meczeBramka Samobójcza
1Matuszewski BartoszNapastnik31110290
2Kuranowski ArkadiuszPomocnik8200271
3Skalski RajmundBramkarz0000260
4Szwaczyk KamilNapastnik15810240
5Białasik ŁukaszObrońca2200220
6Matuszewski ŁukaszPomocnik131000211
7Długołęcki PawełPomocnik16810170
8Długołęcki MarekNapastnik16720160
9Kopeć SławomirNapastnik12600110
10Skonieczka TomaszObrońca1000100
11Szmulik ŁukaszPomocnik730090
12Jugas DenisNapastnik620090
13Rytal RafałPomocnik120080
14Nowaczyński MichałPomocnik220070
15Jarzębak BartoszObrońca100030
16Dończyk MichałNapastnik300020
17Jabłoński RobertObrońca100020
18Trusiak MateuszNapastnik430020
19Skolimowski RafałObrońca020010
20Jakóbczak MaciejNapastnik000010
Leagues
EUROPRAGA VITASPORT, MISTRZOSTWA TARGÓWKA, PLPH VITASPORT
Sezony
2017/2018, 2018/2019, Europraga Spadkowa 2018/2019, MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
11190279285127
21282281344726
31282275344126
41170466442221
5105054537815
6113082962-339
7123093572-379
811001131130-990

EUROPRAGA 2018/19

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1870149202921
2VICTORIA870149212821
385033427715
484042929012
584042324-112
6WITOLIN83053739-29
7U5982062248-156
882062030-156
982062541-166

PLPH VITASPORT 2017/18

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
114121186384837
214112181344735
314824101584326
4146175660-419
5144465762-516
6145184861-1316
7144194784-3713
814001435114-790

EUROPRAGA GRUPA SPADKOWA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1WITOLIN32015449511
232013545-109
332014359-169
4U5930033470-263

Wyniki