SASKERSI OLD BOYS

październik 2022
P W Ś C P S N
     
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
RangaZawodnikPozycjaBramkaAsystaNiebieska KartkaCzerwona KartkaRozegrane meczeBramka Samobójcza
1Matuszewski BartoszNapastnik41110310
2Kuranowski ArkadiuszPomocnik9200291
3Szwaczyk KamilNapastnik15910270
4Matuszewski ŁukaszPomocnik191200241
5Białasik ŁukaszObrońca3200240
6Długołęcki PawełPomocnik19810200
7Długołęcki MarekNapastnik16820180
8Kopeć SławomirNapastnik12600110
9Skonieczka TomaszObrońca1000100
10Jugas DenisNapastnik620090
11Rytal RafałPomocnik120080
12Nowaczyński MichałPomocnik240080
13Jarzębak BartoszObrońca100030
14Szmulik ŁukaszPomocnik000020
15Dończyk MichałNapastnik300020
16Jabłoński RobertObrońca100020
17Trusiak MateuszNapastnik430020
18Skolimowski RafałObrońca020010
19Więch TomaszObrońca000010
20Skolimowski RafałObrońca000010
Ligi
EUROPRAGA VITASPORT, MISTRZOSTWA TARGÓWKA, PLPH VITASPORT
Sezony
2017/2018, 2018/2019, EUROPRAGA 2019, 2022, Europraga Spadkowa 2018/2019, MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019, PLPH TARGÓWEK 2019/20

EUROPRAGA 2019/2020

PozycjaKlubNastępny MeczPWDLFAGDPts
11292177364129
2VICTORIA-1283169294027
3-1280467303724
4-1261580592119
5123095472-189
6-123094866-189
7-12201026129-1036

PLPH TARGÓWEK 2019/20

PozycjaKlubNastępny MeczPWDLFAGDPts
1-10901106198727
2-1070379275221
3-1060458382018
4-105054344-115
5-1020832100-686
61010932122-903

MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
1141112106337334
214102287345332
31493281374430
41490569442527
51470766531321
61430113578-439
71430113486-529
814101343156-1133

EUROPRAGA 2018/19

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
1870149202921
2VICTORIA870149212821
385033427715
484042929012
584042324-112
6WITOLIN83053739-29
7U5982062248-156
882062030-156
982062541-166

PLPH VITASPORT 2017/18

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
114121186384837
214112181344735
314824101584326
4146175660-419
5144465762-516
6145184861-1316
7144194784-3713
814001435114-790

EUROPRAGA GRUPA SPADKOWA 2018/2019

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
1WITOLIN32015449511
232013545-109
332014359-169
4U5930033470-263

Wyniki

2 10 2022
2 - 7
Brak danych

AVANTI vs SASKERSI OLD BOYS

25 09 2022
13 - 2
Brak danych

DRUŻYNA BEZ NAZWY vs SASKERSI OLD BOYS

18 09 2022
2 - 8
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs DB KAMIONEK

12 06 2022
5 - 5
Brak danych

SASKA KĘPA vs SASKERSI OLD BOYS

5 06 2022
4 - 3
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs AVANTI

29 05 2022
0 - 7
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs DRUŻYNA BEZ NAZWY

22 05 2022
9 - 2
Brak danych

DB KAMIONEK vs SASKERSI OLD BOYS

17 10 2020
6 - 13
Brak danych

KOPACZE vs SASKERSI OLD BOYS

17 10 2020
25 - 1
Brak danych

TANATOS vs SASKERSI OLD BOYS

1 02 2020
4 - 8
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs FUTSAL CLUB DECATHLON

1 02 2020
1 - 9
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs RESCUE TEAM

12 01 2020
2 - 10
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs STRӦER

14 12 2019
2 - 17
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs KOPACZE

8 12 2019
14 - 1
Brak danych

RESCUE TEAM vs SASKERSI OLD BOYS

30 11 2019
7 - 3
Brak danych

STRӦER vs SASKERSI OLD BOYS

23 11 2019
9 - 4
Brak danych

FUTSAL CLUB DECATHLON vs SASKERSI OLD BOYS

17 11 2019
1 - 17
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs TANATOS

20 10 2019
1 - 6
Brak danych

AMERIKA vs SASKERSI OLD BOYS

13 10 2019
4 - 6
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs AMERIKA

6 10 2019
13 - 5
Brak danych

DB KAMIONEK vs SASKERSI OLD BOYS

29 09 2019
0 - 3
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs AVANTI

22 09 2019
4 - 16
Brak danych

FC GROCHÓW vs SASKERSI OLD BOYS

15 09 2019
11 - 2
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs DECATHLON OSTROBRAMSKA

8 09 2019
12 - 3
Brak danych

VICTORIA vs SASKERSI OLD BOYS

30 06 2019
1 - 14
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs VICTORIA

16 06 2019
2 - 4
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs DB KAMIONEK

9 06 2019
5 - 2
Brak danych

AVANTI vs SASKERSI OLD BOYS

2 06 2019
2 - 4
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs FC GROCHÓW

26 05 2019
4 - 2
Brak danych

DECATHLON OSTROBRAMSKA vs SASKERSI OLD BOYS

13 04 2019
12 - 4
Brak danych

RESCUE TEAM vs SASKERSI OLD BOYS

6 04 2019
12 - 2
Brak danych

TANATOS vs SASKERSI OLD BOYS

30 03 2019
6 - 2
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs AMERIKA

16 03 2019
0 - 16
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs MILANERSI

2 03 2019
10 - 4
Brak danych

DOŻYNKI GROCHÓW vs SASKERSI OLD BOYS

23 02 2019
2 - 13
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs KOPACZE

16 02 2019
4 - 14
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs WARSAW RANGERS

19 01 2019
4 - 14
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs TANATOS

12 01 2019
7 - 3
Brak danych

AMERIKA vs SASKERSI OLD BOYS

5 01 2019
3 - 7
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs DOŻYNKI GROCHÓW

15 12 2018
12 - 3
Brak danych

MILANERSI vs SASKERSI OLD BOYS

8 12 2018
4 - 7
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs RESCUE TEAM

1 12 2018
13 - 2
Brak danych

WARSAW RANGERS vs SASKERSI OLD BOYS

24 11 2018
17 - 2
Brak danych

KOPACZE vs SASKERSI OLD BOYS

28 10 2018
3 - 8
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs PRETENDENCI

21 10 2018
5 - 7
Brak danych

WITOLIN vs SASKERSI OLD BOYS

7 10 2018
5 - 8
Brak danych

U59 vs SASKERSI OLD BOYS

16 09 2018
2 - 6
Brak danych

WITOLIN vs SASKERSI OLD BOYS

9 09 2018
2 - 5
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs DB KAMIONEK

2 09 2018
5 - 3
Brak danych

VICTORIA vs SASKERSI OLD BOYS

26 08 2018
5 - 9
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs U59

24 06 2018
2 - 9
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs PRETENDENCI

10 06 2018
3 - 0
Brak danych

DOŻYNKI GROCHÓW vs SASKERSI OLD BOYS

27 05 2018
3 - 6
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs AMERIKA

20 05 2018
4 - 2
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs AVANTI

19 05 2018
5 - 0
Brak danych

TANATOS vs SASKERSI OLD BOYS

12 05 2018
4 - 11
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs AMERIKA

21 04 2018
8 - 1
Brak danych

DOŻYNKI GROCHÓW vs SASKERSI OLD BOYS

21 04 2018
3 - 7
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs RESCUE TEAM

14 04 2018
3 - 6
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs MILANERSI

7 04 2018
7 - 2
Brak danych

INPOST vs SASKERSI OLD BOYS

10 03 2018
2 - 10
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS V KOPACZE

24 02 2018
4 - 6
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS v INPOST

17 02 2018
7 - 4
Brak danych

RESCUE TEAM v SASKERSI OLD BOYS

10 02 2018
8 - 2
Brak danych

MILANERSI v SASKERSI OLD BOYS

3 02 2018
6 - 2
Brak danych

AMERIKA v SASKERSI OLD BOYS

16 12 2017
4 - 18
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS v TANATOS

2 12 2017
2 - 8
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS v DOŻYNKI GROCHÓW

18 11 2017
7 - 2
Brak danych

KOPACZE v SASKERSI OLD BOYS