SASKERSI OLD BOYS

Listopad 2020
P W Ś C P S N
     
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
RankingZawodnikPozycjaBramkaAsystaNiebieska KartkaCzerwona KartkaRozegrane meczeBramka Samobójcza
1Matuszewski BartoszNapastnik41110310
2Kuranowski ArkadiuszPomocnik9200291
3Szwaczyk KamilNapastnik15910270
4Matuszewski ŁukaszPomocnik191200241
5Białasik ŁukaszObrońca3200240
6Długołęcki PawełPomocnik19810200
7Długołęcki MarekNapastnik16820180
8Kopeć SławomirNapastnik12600110
9Skonieczka TomaszObrońca1000100
10Jugas DenisNapastnik620090
11Rytal RafałPomocnik120080
12Nowaczyński MichałPomocnik240080
13Jarzębak BartoszObrońca100030
14Szmulik ŁukaszPomocnik000020
15Dończyk MichałNapastnik300020
16Jabłoński RobertObrońca100020
17Trusiak MateuszNapastnik430020
18Skolimowski RafałObrońca020010
19Jakóbczak MaciejNapastnik000010
20Więch TomaszObrońca000010
Ligi
EUROPRAGA VITASPORT, MISTRZOSTWA TARGÓWKA, PLPH VITASPORT
Sezony
2017/2018, 2018/2019, EUROPRAGA 2019, Europraga Spadkowa 2018/2019, MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019, PLPH TARGÓWEK 2019/20

EUROPRAGA 2019/2020

PozycjaDrużynaNastępny MeczPWDLFAGDPts
1-1292177364129
2VICTORIA-1283169294027
3-1280467303724
4-1261580592119
5-123095472-189
6-123094866-189
7-12201026129-1036

PLPH TARGÓWEK 2019/20

PozycjaDrużynaNastępny MeczPWDLFAGDPts
1-980199188124
2-970278205821
3-1060458382018
4-105054344-115
5-1020832100-686
6-1010932122-903

MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1141112106337334
214102287345332
31493281374430
41490569442527
51470766531321
61430113578-439
71430113486-529
814101343156-1133

EUROPRAGA 2018/19

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1870149202921
2VICTORIA870149212821
385033427715
484042929012
584042324-112
6WITOLIN83053739-29
7U5982062248-156
882062030-156
982062541-166

PLPH VITASPORT 2017/18

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
114121186384837
214112181344735
314824101584326
4146175660-419
5144465762-516
6145184861-1316
7144194784-3713
814001435114-790

EUROPRAGA GRUPA SPADKOWA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1WITOLIN32015449511
232013545-109
332014359-169
4U5930033470-263

Wyniki