SASKERSI OLD BOYS

Styczeń 2019
P W Ś C P S N
     
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
RankingZawodnikPozycjaBramkaAsystaNiebieska KartkaCzerwona KartkaRozegrane meczeBramka Samobójcza
1Matuszewski BartoszNapastnik21110250
2Kuranowski ArkadiuszPomocnik7200240
3Skalski RajmundBramkarz0000220
4Szwaczyk KamilNapastnik13710210
5Białasik ŁukaszObrońca1200190
6Matuszewski ŁukaszPomocnik11900181
7Długołęcki PawełPomocnik14710140
8Długołęcki MarekNapastnik16610120
9Kopeć SławomirNapastnik12600110
10Skonieczka TomaszObrońca1000100
11Szmulik ŁukaszPomocnik730090
12Jugas DenisNapastnik620090
13Rytal RafałPomocnik120080
14Nowaczyński MichałPomocnik100040
15Jarzębak BartoszObrońca100030
16Dończyk MichałNapastnik300020
17Jabłoński RobertObrońca100020
18Trusiak MateuszNapastnik430020
19Skolimowski RafałObrońca020010
20Jakóbczak MaciejNapastnik000010
Leagues
EUROPRAGA VITASPORT, MISTRZOSTWA TARGÓWKA, PLPH VITASPORT
Sezony
2017/2018, 2018/2019, Europraga Spadkowa 2018/2019, MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1761053143919
2751147192816
3650151203115
4640241251612
57304352969
672051843-256
771061958-393
870072177-560

EUROPRAGA 2018/19

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1870149202921
2VICTORIA870149212821
385033427715
484042929012
584042324-112
6WITOLIN83053739-29
7U5982062248-156
882062030-156
982062541-166

PLPH VITASPORT 2017/18

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
114121186384837
214112181344735
314824101584326
4146175660-419
5144465762-516
6145184861-1316
7144194784-3713
814001435114-790

EUROPRAGA GRUPA SPADKOWA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1WITOLIN32015449511
232013545-109
332014359-169
4U5930033470-263

Wyniki