SASKERSI OLD BOYS

Lipiec 2019
P W Ś C P S N
     
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
RankingZawodnikPozycjaBramkaAsystaNiebieska KartkaCzerwona KartkaRozegrane meczeBramka Samobójcza
1Matuszewski BartoszNapastnik41110310
2Skalski RajmundBramkarz0000290
3Kuranowski ArkadiuszPomocnik9200291
4Szwaczyk KamilNapastnik15910270
5Matuszewski ŁukaszPomocnik191200241
6Białasik ŁukaszObrońca3200240
7Długołęcki PawełPomocnik19810200
8Długołęcki MarekNapastnik16820180
9Kopeć SławomirNapastnik12600110
10Skonieczka TomaszObrońca1000100
11Szmulik ŁukaszPomocnik730090
12Jugas DenisNapastnik620090
13Rytal RafałPomocnik120080
14Nowaczyński MichałPomocnik240080
15Jarzębak BartoszObrońca100030
16Dończyk MichałNapastnik300020
17Jabłoński RobertObrońca100020
18Trusiak MateuszNapastnik430020
19Skolimowski RafałObrońca020010
20Jakóbczak MaciejNapastnik000010
Leagues
EUROPRAGA VITASPORT, MISTRZOSTWA TARGÓWKA, PLPH VITASPORT
Sezony
2017/2018, 2018/2019, EUROPRAGA 2019, Europraga Spadkowa 2018/2019, MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1141112106337334
214102287345332
31493281374430
41490569442527
51470766531321
61430113578-439
71430113486-529
814101343156-1133

EUROPRAGA 2018/19

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1870149202921
2VICTORIA870149212821
385033427715
484042929012
584042324-112
6WITOLIN83053739-29
7U5982062248-156
882062030-156
982062541-166

PLPH VITASPORT 2017/18

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
114121186384837
214112181344735
314824101584326
4146175660-419
5144465762-516
6145184861-1316
7144194784-3713
814001435114-790

EUROPRAGA GRUPA SPADKOWA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1WITOLIN32015449511
232013545-109
332014359-169
4U5930033470-263

Wyniki