MILANERSI

RankingZawodnikPozycjaBramkaAsystaNiebieska KartkaCzerwona KartkaRozegrane meczeBramka Samobójcza
1Jarząbek KrzysztofObrońca181500240
2Sobkowicz MarcinPomocnik271610230
3Ostrowski MarcinPomocnik253311230
4Grzybowski ŁukaszPomocnik292500220
5Słyk DanielPomocnik31800200
6Morawski PiotrBramkarz1210180
7Gawroński TomaszObrońca4610181
8Grzech DariuszNapastnik161001120
9Warowny MichałPomocnik3300100
10Stępień KacperNapastnik150090
11Starosielski DanielBramkarz010050
12Borowski DamianPomocnik110010
13Chabowski SławekObrońca000010
Leagues
MISTRZOSTWA TARGÓWKA, PLPH VITASPORT
Sezony
2017/2018, MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
11190279285127
21282281344726
31282275344126
41170466442221
5105054537815
6113082962-339
7123093572-379
811001131130-990

PLPH VITASPORT 2017/18

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
114121186384837
214112181344735
314824101584326
4146175660-419
5144465762-516
6145184861-1316
7144194784-3713
814001435114-790