MILANERSI

RankingZawodnikPozycjaBramkaAsystaNiebieska KartkaCzerwona KartkaRozegrane meczeBramka Samobójcza
1Jarząbek KrzysztofObrońca141200190
2Sobkowicz MarcinPomocnik251510180
3Ostrowski MarcinPomocnik202511180
4Grzybowski ŁukaszPomocnik212100170
5Morawski PiotrBramkarz1210160
6Słyk DanielPomocnik27600160
7Gawroński TomaszObrońca4610141
8Warowny MichałPomocnik3300100
9Stępień KacperNapastnik150090
10Grzech DariuszNapastnik1140070
11Starosielski DanielBramkarz000030
12Borowski DamianPomocnik110010
Leagues
MISTRZOSTWA TARGÓWKA, PLPH VITASPORT
Sezony
2017/2018, MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1761053143919
2751147192816
3650151203115
4640241251612
57304352969
672051843-256
771061958-393
870072177-560

PLPH VITASPORT 2017/18

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
114121186384837
214112181344735
314824101584326
4146175660-419
5144465762-516
6145184861-1316
7144194784-3713
814001435114-790