MILANERSI

RankingZawodnikPozycjaBramkaAsystaNiebieska KartkaCzerwona KartkaRozegrane meczeBramka Samobójcza
1Jarząbek KrzysztofObrońca181500240
2Sobkowicz MarcinPomocnik271610230
3Ostrowski MarcinPomocnik253311230
4Grzybowski ŁukaszPomocnik292500220
5Słyk DanielPomocnik31800200
6Morawski PiotrBramkarz1210180
7Gawroński TomaszObrońca4610181
8Grzech DariuszNapastnik161001120
9Warowny MichałPomocnik3300100
10Starosielski DanielBramkarz010050
11Borowski DamianPomocnik110010
12Chabowski SławekObrońca000010
Ligi
MISTRZOSTWA TARGÓWKA, PLPH VITASPORT
Sezony
2017/2018, MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1141112106337334
214102287345332
31493281374430
41490569442527
51470766531321
61430113578-439
71430113486-529
814101343156-1133

PLPH VITASPORT 2017/18

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
114121186384837
214112181344735
314824101584326
4146175660-419
5144465762-516
6145184861-1316
7144194784-3713
814001435114-790

Wyniki