MILANERSI

RankingZawodnikPozycjaBramkaAsystaNiebieska KartkaCzerwona KartkaRozegrane meczeBramka Samobójcza
1Jarząbek KrzysztofObrońca181500240
2Ostrowski MarcinPomocnik253311230
3Słyk DanielPomocnik31800200
4Morawski PiotrBramkarz1210180
5Gawroński TomaszObrońca4610181
6Warowny MichałPomocnik3300100
7Starosielski DanielBramkarz010050
8Borowski DamianPomocnik110010
9Chabowski SławekObrońca000010
Ligi
MISTRZOSTWA TARGÓWKA, PLPH VITASPORT
Sezony
2017/2018, MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1141112106337334
214102287345332
31493281374430
41490569442527
51470766531321
61430113578-439
71430113486-529
814101343156-1133

PLPH VITASPORT 2017/18

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
114121186384837
214112181344735
314824101584326
4146175660-419
5144465762-516
6145184861-1316
7144194784-3713
814001435114-790

Wyniki