DOŻYNKI GROCHÓW

RankingZawodnikPozycjaBramkaAsystaNiebieska KartkaCzerwona KartkaRozegrane meczeBramka Samobójcza
1Basior DominikPomocnik102000290
2Skurczyński MichałPomocnik221000261
3Puchalski ŁukaszObrońca8300250
4Włodarczyk PiotrBramkarz2800240
5Jędrasik KrzysztofObrońca7710220
6Puchalski MateuszNapastnik21900160
7Kleszczewski PawełObrońca8400160
8Roguski DanielPomocnik7400150
9Bodziuch DamianPomocnik12710150
10Milewski PatrykPomocnik4400140
11Łażewski JakubNapastnik18610132
12Węglarski JakubNapastnik10600110
13Goryszewski PiotrNapastnik230071
14Strzyga PawełPomocnik880060
15Grotte KazikPomocnik730060
16Lis RobertObrońca010060
17Kmieciński AdamNapastnik310040
18Dąbek AndrzejPomocnik130041
19Gos ŁukaszNapastnik210040
20Bołdak GrzegorzObrońca210040
Leagues
EUROPRAGA VITASPORT, MISTRZOSTWA TARGÓWKA, PLPH VITASPORT
Sezony
2017/2018, 2018/2019, Europraga Mistrzowska 2018/2019, MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
11190279285127
21282281344726
31282275344126
41170466442221
5105054537815
6113082962-339
7123093572-379
811001131130-990

EUROPRAGA 2018/19

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1870149202921
2VICTORIA870149212821
385033427715
484042929012
584042324-112
6WITOLIN83053739-29
7U5982062248-156
882062030-156
982062541-166

PLPH VITASPORT 2017/18

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
114121186384837
214112181344735
314824101584326
4146175660-419
5144465762-516
6145184861-1316
7144194784-3713
814001435114-790

EUROPRAGA GRUPA MISTRZOWSKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1440061263523
2VICTORIA420260352517
343014336715
441032935-69
540044148-78

Wyniki