DOŻYNKI GROCHÓW

RankingZawodnikPozycjaBramkaAsystaNiebieska KartkaCzerwona KartkaRozegrane meczeBramka Samobójcza
1Skurczyński MichałPomocnik221000261
2Puchalski ŁukaszObrońca8300250
3Włodarczyk PiotrBramkarz2800240
4Jędrasik KrzysztofObrońca7710220
5Puchalski MateuszNapastnik21900160
6Roguski DanielPomocnik7400150
7Milewski PatrykPomocnik4400140
8Łażewski JakubNapastnik18610132
9Węglarski JakubNapastnik10600110
10Goryszewski PiotrNapastnik230071
11Strzyga PawełPomocnik880060
12Grotte KazikPomocnik730060
13Lis RobertObrońca010060
14Kmieciński AdamNapastnik310040
15Dąbek AndrzejPomocnik130041
16Gos ŁukaszNapastnik210040
17Żórawiński KrzysztofNapastnik430030
18Koziorek PawełNapastnik100020
19Wawryniuk WiktorBramkarz000020
20Domidowicz AdamPomocnik200010
Ligi
EUROPRAGA VITASPORT, MISTRZOSTWA TARGÓWKA, PLPH VITASPORT
Sezony
2017/2018, 2018/2019, Europraga Mistrzowska 2018/2019, MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1141112106337334
214102287345332
31493281374430
41490569442527
51470766531321
61430113578-439
71430113486-529
814101343156-1133

EUROPRAGA 2018/19

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1870149202921
2VICTORIA870149212821
385033427715
484042929012
584042324-112
6WITOLIN83053739-29
7U5982062248-156
882062030-156
982062541-166

PLPH VITASPORT 2017/18

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
114121186384837
214112181344735
314824101584326
4146175660-419
5144465762-516
6145184861-1316
7144194784-3713
814001435114-790

EUROPRAGA GRUPA MISTRZOWSKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1440061263523
2VICTORIA420260352517
343014336715
441032935-69
540044148-78

Wyniki