DOŻYNKI GROCHÓW

RankingZawodnikPozycjaBramkaAsystaNiebieska KartkaCzerwona KartkaRozegrane meczeBramka Samobójcza
1Basior DominikPomocnik81800270
2Skurczyński MichałPomocnik221000261
3Włodarczyk PiotrBramkarz2700230
4Puchalski ŁukaszObrońca8200230
5Jędrasik KrzysztofObrońca7710220
6Roguski DanielPomocnik7400150
7Puchalski MateuszNapastnik20800140
8Kleszczewski PawełObrońca8400140
9Bodziuch DamianPomocnik11610130
10Łażewski JakubNapastnik18610132
11Milewski PatrykPomocnik4400120
12Węglarski JakubNapastnik950090
13Goryszewski PiotrNapastnik230071
14Grotte KazikPomocnik730060
15Lis RobertObrońca010060
16Strzyga PawełPomocnik450040
17Kmieciński AdamNapastnik310040
18Dąbek AndrzejPomocnik130041
19Żórawiński KrzysztofNapastnik430030
20Gos ŁukaszNapastnik100020
Leagues
EUROPRAGA VITASPORT, MISTRZOSTWA TARGÓWKA, PLPH VITASPORT
Sezony
2017/2018, 2018/2019, Europraga Mistrzowska 2018/2019, MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1761053143919
2751147192816
3650151203115
4640241251612
57304352969
672051843-256
771061958-393
870072177-560

EUROPRAGA 2018/19

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1870149202921
2VICTORIA870149212821
385033427715
484042929012
584042324-112
6WITOLIN83053739-29
7U5982062248-156
882062030-156
982062541-166

PLPH VITASPORT 2017/18

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
114121186384837
214112181344735
314824101584326
4146175660-419
5144465762-516
6145184861-1316
7144194784-3713
814001435114-790

EUROPRAGA GRUPA MISTRZOWSKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1440061263523
2VICTORIA420260352517
343014336715
441032935-69
540044148-78

Wyniki