AMERIKA

RankingZawodnikPozycjaBramkaAsystaNiebieska KartkaCzerwona KartkaRozegrane meczeBramka Samobójcza
1Lipko TomaszObrońca2210130
2Madzio KamilPomocnik191131130
3Witkowski ŁukaszNapastnik7200130
4Przetacki PiotrObrońca6100130
5Wiśniewski MarcinBramkarz0220120
6Przetacki MarcinObrońca3700120
7Jarosiewicz DamianPomocnik2300120
8Jarosiewicz SebastianPomocnik730090
9Zieliński ChrystianObrońca030080
10Kołacz MateuszNapastnik1150050
Leagues
EUROPRAGA VITASPORT, PLPH VITASPORT
Sezony
2017/2018, 2018/2019, Europraga Mistrzowska 2018/2019

EUROPRAGA 2018/19

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1870149202921
2VICTORIA870149212821
385033427715
484042929012
584042324-112
6WITOLIN83053739-29
7U5982062248-156
882062030-156
982062541-166

PLPH VITASPORT 2017/18

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
114121186384837
214112181344735
314824101584326
4146175660-419
5144465762-516
6145184861-1316
7144194784-3713
814001435114-790

EUROPRAGA GRUPA MISTRZOWSKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1440061263523
2VICTORIA420260352517
343014336715
441032935-69
540044148-78