AMERIKA

RankingZawodnikPozycjaBramkaAsystaNiebieska KartkaCzerwona KartkaRozegrane meczeBramka Samobójcza
1Lipko TomaszObrońca3510360
2Witkowski ŁukaszNapastnik13300340
3Przetacki MarcinObrońca4910330
4Jarosiewicz DamianPomocnik3800320
5Wiśniewski MarcinBramkarz0420310
6Zieliński ChrystianObrońca1900311
7Przetacki PiotrObrońca6321310
8Madzio KamilPomocnik271132220
9Jarosiewicz SebastianPomocnik14700200
10Lewański PiotrNapastnik540080
11Jarosiewicz JarosławPomocnik510070
12Jarosiewicz PiotrObrońca300070
13Kołacz MateuszNapastnik1150060
14Krzywicki RafałObrońca900050
15Bulik KonradNapastnik700040
16Gregorczyk SylwesterObrońca000020
17Pietrzak MarekObrońca220020
18Sobolewski RafałPomocnik000010
Ligi
EUROPRAGA VITASPORT, MISTRZOSTWA TARGÓWKA, PLPH VITASPORT
Sezony
2017/2018, 2018/2019, EUROPRAGA 2019, Europraga Mistrzowska 2018/2019, MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1141112106337334
214102287345332
31493281374430
41490569442527
51470766531321
61430113578-439
71430113486-529
814101343156-1133

EUROPRAGA 2018/19

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1870149202921
2VICTORIA870149212821
385033427715
484042929012
584042324-112
6WITOLIN83053739-29
7U5982062248-156
882062030-156
982062541-166

PLPH VITASPORT 2017/18

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
114121186384837
214112181344735
314824101584326
4146175660-419
5144465762-516
6145184861-1316
7144194784-3713
814001435114-790

EUROPRAGA GRUPA MISTRZOWSKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1440061263523
2VICTORIA420260352517
343014336715
441032935-69
540044148-78

Wyniki