AMERIKA

RankingZawodnikPozycjaBramkaAsystaNiebieska KartkaCzerwona KartkaRozegrane meczeBramka Samobójcza
1Lipko TomaszObrońca3510300
2Przetacki MarcinObrońca4810290
3Witkowski ŁukaszNapastnik12300280
4Jarosiewicz DamianPomocnik3600260
5Wiśniewski MarcinBramkarz0320250
6Przetacki PiotrObrońca6111250
7Zieliński ChrystianObrońca1600240
8Madzio KamilPomocnik271132220
9Jarosiewicz SebastianPomocnik12700160
10Lewański PiotrNapastnik540080
11Kołacz MateuszNapastnik1150060
12Krzywicki RafałObrońca800040
13Jarosiewicz JarosławPomocnik200040
14Gregorczyk SylwesterObrońca000020
15Jarosiewicz PiotrObrońca000020
16Pietrzak MarekObrońca220020
17Sobolewski RafałPomocnik000010
Leagues
EUROPRAGA VITASPORT, MISTRZOSTWA TARGÓWKA, PLPH VITASPORT
Sezony
2017/2018, 2018/2019, Europraga Mistrzowska 2018/2019, MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1761053143919
2751147192816
3650151203115
4640241251612
57304352969
672051843-256
771061958-393
870072177-560

EUROPRAGA 2018/19

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1870149202921
2VICTORIA870149212821
385033427715
484042929012
584042324-112
6WITOLIN83053739-29
7U5982062248-156
882062030-156
982062541-166

PLPH VITASPORT 2017/18

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
114121186384837
214112181344735
314824101584326
4146175660-419
5144465762-516
6145184861-1316
7144194784-3713
814001435114-790

EUROPRAGA GRUPA MISTRZOWSKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1440061263523
2VICTORIA420260352517
343014336715
441032935-69
540044148-78