AMERIKA

RangaZawodnikPozycjaBramkaAsystaNiebieska KartkaCzerwona KartkaRozegrane meczeBramka Samobójcza
1Lipko TomaszObrońca3510360
2Witkowski ŁukaszNapastnik13300340
3Przetacki MarcinObrońca4910330
4Jarosiewicz DamianPomocnik3800320
5Wiśniewski MarcinBramkarz0420310
6Zieliński ChrystianObrońca1900311
7Przetacki PiotrObrońca6321310
8Madzio KamilPomocnik271132220
9Jarosiewicz SebastianPomocnik14700200
10Lewański PiotrNapastnik540080
11Jarosiewicz JarosławPomocnik510070
12Jarosiewicz PiotrObrońca300070
13Kołacz MateuszNapastnik1150060
14Krzywicki RafałObrońca900050
15Bulik KonradNapastnik700040
16Gregorczyk SylwesterObrońca000020
17Pietrzak MarekObrońca220020
18Sobolewski RafałPomocnik000010
Ligi
EUROPRAGA VITASPORT, MISTRZOSTWA TARGÓWKA, PLPH VITASPORT
Sezony
2017/2018, 2018/2019, EUROPRAGA 2019, Europraga Mistrzowska 2018/2019, MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
1141112106337334
214102287345332
31493281374430
41490569442527
51470766531321
61430113578-439
71430113486-529
814101343156-1133

EUROPRAGA 2018/19

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
1870149202921
2VICTORIA870149212821
385033427715
484042929012
584042324-112
6WITOLIN83053739-29
7U5982062248-156
882062030-156
982062541-166

PLPH VITASPORT 2017/18

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
114121186384837
214112181344735
314824101584326
4146175660-419
5144465762-516
6145184861-1316
7144194784-3713
814001435114-790

EUROPRAGA GRUPA MISTRZOWSKA 2018/2019

PozycjaKlubPWDLFAGDPts
1440061263523
2VICTORIA420260352517
343014336715
441032935-69
540044148-78

Wyniki

20 10 2019
2 - 4
Brak danych

AMERIKA vs VICTORIA

20 10 2019
1 - 6
Brak danych

AMERIKA vs SASKERSI OLD BOYS

13 10 2019
4 - 6
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs AMERIKA

29 09 2019
2 - 4
Brak danych

AMERIKA vs DB KAMIONEK

22 09 2019
3 - 0
Brak danych

AVANTI vs AMERIKA

15 09 2019
0 - 19
Brak danych

AMERIKA vs FC GROCHÓW

8 09 2019
2 - 24
Brak danych

DECATHLON OSTROBRAMSKA vs AMERIKA

30 06 2019
3 - 0
Brak danych

AMERIKA vs DECATHLON OSTROBRAMSKA

9 06 2019
6 - 2
Brak danych

DB KAMIONEK vs AMERIKA

2 06 2019
2 - 4
Brak danych

AMERIKA vs AVANTI

26 05 2019
9 - 5
Brak danych

FC GROCHÓW vs AMERIKA

19 05 2019
5 - 1
Brak danych

VICTORIA vs AMERIKA

13 04 2019
12 - 0
Brak danych

TANATOS vs AMERIKA

6 04 2019
3 - 6
Brak danych

AMERIKA vs RESCUE TEAM

30 03 2019
6 - 2
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs AMERIKA

9 03 2019
4 - 2
Brak danych

WARSAW RANGERS vs AMERIKA

2 03 2019
4 - 3
Brak danych

AMERIKA vs DOŻYNKI GROCHÓW

2 03 2019
4 - 5
Brak danych

AMERIKA vs KOPACZE

23 02 2019
7 - 1
Brak danych

MILANERSI vs AMERIKA

19 01 2019
7 - 0
Brak danych

RESCUE TEAM vs AMERIKA

12 01 2019
7 - 3
Brak danych

AMERIKA vs SASKERSI OLD BOYS

5 01 2019
7 - 0
Brak danych

KOPACZE vs AMERIKA

15 12 2018
4 - 9
Brak danych

AMERIKA vs TANATOS

8 12 2018
0 - 6
Brak danych

AMERIKA vs WARSAW RANGERS

1 12 2018
5 - 6
Brak danych

DOŻYNKI GROCHÓW vs AMERIKA

24 11 2018
6 - 1
Brak danych

MILANERSI vs AMERIKA

28 10 2018
3 - 0
Brak danych

AMERIKA vs DOŻYNKI GROCHÓW

14 10 2018
1 - 3
Brak danych

AMERIKA vs DB KAMIONEK

7 10 2018
3 - 2
Brak danych

VICTORIA vs AMERIKA

30 09 2018
5 - 0
Brak danych

AVANTI vs AMERIKA

23 09 2018
1 - 0
Brak danych

VICTORIA vs AMERIKA

16 09 2018
2 - 6
Brak danych

AMERIKA vs DB KAMIONEK

9 09 2018
3 - 0
Brak danych

AMERIKA vs PRETENDENCI

2 09 2018
5 - 2
Brak danych

AMERIKA vs WITOLIN

26 08 2018
3 - 2
Brak danych

AVANTI vs AMERIKA

1 07 2018
7 - 2
Brak danych

DOŻYNKI GROCHÓW vs AMERIKA

27 05 2018
3 - 6
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs AMERIKA

20 05 2018
3 - 2
Brak danych

AMERIKA vs U59

19 05 2018
2 - 2
Brak danych

AMERIKA vs INPOST

12 05 2018
4 - 11
Brak danych

SASKERSI OLD BOYS vs AMERIKA

21 04 2018
9 - 1
Brak danych

MILANERSI vs AMERIKA

14 04 2018
2 - 2
Brak danych

DOŻYNKI GROCHÓW vs AMERIKA

7 04 2018
2 - 7
Brak danych

AMERIKA vs KOPACZE

24 03 2018
4 - 1
Brak danych

AMERIKA vs RESCUE TEAM

10 03 2018
6 - 2
Brak danych

TANATOS v AMERIKA

24 02 2018
2 - 7
Brak danych

AMERIKA v MILANERSI

10 02 2018
3 - 5
Brak danych

AMERIKA v DOŻYNKI GROCHÓW

3 02 2018
6 - 2
Brak danych

AMERIKA v SASKERSI OLD BOYS

13 01 2018
7 - 7
Brak danych

KOPACZE v AMERIKA

16 12 2017
2 - 9
Brak danych

INPOST v AMERIKA

2 12 2017
4 - 2
Brak danych

RESCUE TEAM v AMERIKA

18 11 2017
4 - 4
Brak danych

AMERIKA v TANATOS