AMERIKA

RankingZawodnikPozycjaBramkaAsystaNiebieska KartkaCzerwona KartkaRozegrane meczeBramka Samobójcza
1Lipko TomaszObrońca3510330
2Przetacki MarcinObrońca4910320
3Witkowski ŁukaszNapastnik12300310
4Wiśniewski MarcinBramkarz0420290
5Jarosiewicz DamianPomocnik3700290
6Zieliński ChrystianObrońca1800281
7Przetacki PiotrObrońca6111280
8Madzio KamilPomocnik271132220
9Jarosiewicz SebastianPomocnik13700190
10Lewański PiotrNapastnik540080
11Kołacz MateuszNapastnik1150060
12Jarosiewicz JarosławPomocnik510060
13Jarosiewicz PiotrObrońca200060
14Krzywicki RafałObrońca900050
15Gregorczyk SylwesterObrońca000020
16Pietrzak MarekObrońca220020
17Bulik KonradNapastnik400020
18Sobolewski RafałPomocnik000010
Leagues
EUROPRAGA VITASPORT, MISTRZOSTWA TARGÓWKA, PLPH VITASPORT
Sezony
2017/2018, 2018/2019, Europraga Mistrzowska 2018/2019, MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

MISTRZOSTWA TARGÓWKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
11190279285127
21282281344726
31282275344126
41170466442221
5105054537815
6113082962-339
7123093572-379
811001131130-990

EUROPRAGA 2018/19

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1870149202921
2VICTORIA870149212821
385033427715
484042929012
584042324-112
6WITOLIN83053739-29
7U5982062248-156
882062030-156
982062541-166

PLPH VITASPORT 2017/18

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
114121186384837
214112181344735
314824101584326
4146175660-419
5144465762-516
6145184861-1316
7144194784-3713
814001435114-790

EUROPRAGA GRUPA MISTRZOWSKA 2018/2019

PozycjaDrużynaPWDLFAGDPts
1440061263523
2VICTORIA420260352517
343014336715
441032935-69
540044148-78