I Halowy Puchar Wawra 2020

Grupa A

Nazwa DrużynyPunktyBramki StrzeloneBramki StraconeRóżnica Bramek
FUTSAL AMATOR
MFiPR
ZDOLNI ALE LENIWI
ELITARNI GOCŁAW

Grupa B

Nazwa DrużynyPunktyBramki StrzeloneBramki StraconeRóżnica Bramek
OHP MAZOWSZE
OLDBOYS WARSZAWA
AMBASADORZY DOBREGO FUTBOLU
TS FALENICA FUTSALL TEAM

Terminarz Grupa A

GodzinaMeczWynik
12:00FUTSAL AMATOR v MFiPR
12:11ZDOLNI ALE LENIWI v ELITARNI GOCŁAW
12:22ZDOLNI ALE LENIWI v FUTSAL AMATOR
12:33ELITARNI GOCŁAW v MFiPR
12:44MFiPR v ZDOLNI ALE LENIWI
12:55FUTSAL AMATOR v ELITARNI GOCŁAW

Terminarz Grupy B

GodzinaMeczWynik
13:20OHP MAZOWSZE v OLDBOYS WARSZAWA
13:31AMBASADORZY DOBREGO FUTBOLU v TS FALENICA FUTSALL TEAM
13:42AMBASADORZY DOBREGO FUTBOLU v OHP MAZOWSZE
13:53TS FALENICA FUTSALL TEAM v OLDBOYS WARSZAWA
14:04OLDBOYS WARSZAWA v AMBASADORZY DOBREGO FUTBOLU
14:15OHP MAZOWSZE v TS FALENICA FUTSALL TEAM

Grupa Mistrzowska

Nazwa DrużynyPunktyBramki StrzeloneBramki StraconeRóżnica Bramek
A1
A2
B1
B2

Grupa Szansy

Nazwa DrużynyPunktyBramki StrzeloneBramki StraconeRóżnica Bramek
A3
A4
B3
B4

Terminarz Grupa Mistrzowska i Szansy

GrupaMeczGodzinaWynik
Grupa MistrzowskaMISTRZOWSKA 1 v MISTRZOWSKA 4(14:30)
Grupa SzansySZANSA 1 v SZANSA 4(14:41)
Grupa MistrzowskaMISTRZOWSKA 2 V MISTRZOWSKA 3(14:52)
Grupa SzansySZANSA 2 v SZANSA 3(15:03)
Grupa Mistrzowska
MISTRZOWSKA 4 v MISTRZOWSKA 3(15:14)
Grupa SzansySZANSA 4 v SZANSA 3(15:25)
Grupa Mistrzowska
MISTRZOWSKA 2 v MISTRZOWSKA 1(15:36)
Grupa SzansySZANSA 1 v SZANSA 2(15:47)
Grupa Mistrzowska
MISTRZOWSKA 2 v MISTRZOWSKA 4(15:58)
Grupa SzansySZANSA 2 v SZANSA 4(16:09)
Grupa Mistrzowska
MISTRZOWSKA 3 v MISTRZOWSKA 1(16:20)
Grupa SzansySZANSA 3 v SZANSA 1(16:31)

Półfinały

GodzinaMeczWynik
(16:55)ZWYCIĘZCA GRUPY MISTRZOWSKIEJ v ZWYCIĘZCA GRUPY SZANSA
(17:15)2 DRUŻYNA GRUPY MISTRZOWSKIEJ v 3 DRUŻYNA GRUPY MISTRZOWSKIEJ

Mecz o 3 miejsce

GodzinaMeczWynik
(17:30)PRZEGRANY 1 PÓŁFINAŁU v PRZEGRANY 2 PÓŁFINAŁU

Finał

GodzinaMeczWynik
(17:45)ZWYCIĘZCA 1 PÓŁFINAŁU v ZWYCIĘZCA 2 PÓŁFINAŁU